Gooiland monument vastgoed B.V.

Aankoop Hotel Gooiland en verbouwing vastgoed. 2e hypotheek

985
90% gefund
NLI Leningenfondsen
€ 1.500.000
Rabobank
€ 7.000.000
Eigen inbreng
€ 1.900.000
Inschrijfassistent
€ 356.000
Nog te investeren
€ 1.144.000
Totaal
€ 11.900.000
d
u
m
s

1. Investeringskans in het kort

Kredietnemers:

Gooiland monument vastgoed B.V.

Doel:

Aankoop pand Hotel Gooiland en verbouwing vastgoed Studio Bern/Studio 21

Ondernemers:

Philip Lamers (1989)

Financieringsbehoefte:

EUR 11.900.000,= waarvan EUR 3.000.000,= via platform NLInvesteert

Cofinanciers:

Rabobank (EUR 7.000.000,=) en NLI Bedrijfsleningenfondsen (EUR 1.500.000,=)

Ticketgrootte:

EUR 1.000,=

Risico:

2 op een schaal van 5

Financieringsvorm:

Achtergestelde hypothecaire lening

Vergoeding:

8,95% rente per jaar

Kosten administratie & informatie:

0,1% per maand, inclusief BTW, over het uitstaande saldo

Looptijd:

60 maanden

Aflossingsschema:

EUR 12.500,= per maand. Het restant wordt afgelost op einddatum. Tussentijds boetevrije aflossing toegestaan

Zekerheden:

  • Tweede hypothecaire inschrijving op aan te kopen hotel in Hilversum en reeds in bezit zijnde kantorencomplex;
  • Alle B.V.'s worden hoofdelijk aansprakelijk;
  • Tweede pandrecht vorderingen.

Waar investeert u in?

Philip Lamers is de drijvende kracht achter The Bern Hospitality Group die de afgelopen jaren op succesvolle wijze Hotel Gooiland heeft geëxploiteerd. Daarnaast heeft Philip in de afgelopen jaren een aanzienlijke vastgoedportefeuille opgebouwd en diverse concepten ontwikkeld op het gebied van theater, voorstellingen en verhuur van vastgoed. De ondernemer wordt nu in de gelegenheid gesteld om het hotelpand in Hilversum te kopen wat tot op heden werd gehuurd. Verkopende partij is Amrâth Hotels & Restaurants B.V. die op basis van een herijking van hun strategie een aantal non-core hotels afstoten.

Naast de aankoop van het hotelpand in Gooiland monument vastgoed B.V. wordt een financiering gevraagd voor de verbouwing van een locatie (Studio 21) met 6.000 m2 die Studio Bern B.V. in de exploitatie heeft. Door de verbouwing van deze locatie is men in staat om deze locatie nog beter te exploiteren. Deze locatie wordt verbouwd en fungeert na de verbouwing als toplocatie voor events, theaterproducties, feesten, partijen en congressen.

Uit de aankoop en verbouwing vloeit een financieringsbehoefte van EUR 11.900.000,= voort. De huisbank Rabobank financiert hiervan EUR 7.000.000,= en de eigen inbreng van de ondernemer bedraagt EUR 1.900.000,=.

Aan investeerders van NLInvesteert wordt de mogelijkheid geboden om een financiering van EUR 3.000.000,= te verstrekken, waarvan EUR 1.500.000,= door de NLI bedrijfsleningenfondsen wordt gefinancierd. De looptijd bedraagt 60 maanden en de rentevergoeding is 8,95% per jaar. Aflossing bedraagt EUR 12.500,= per maand en het restant wordt uiterlijk afgelost op einddatum. Vroegtijdig boetevrij aflossen is mogelijk.

De zekerheden bestaan uit een tweede hypothecaire inschrijving op het aan te kopen hotel in Hilversum en het reeds in bezit zijnde kantorencomplex. Alle B.V.'s worden hoofdelijk aansprakelijk en er wordt een tweede pandrecht op de vorderingen gevestigd.

Wil je meer weten over dit project?

Meer weten over dit project? Log dan nu in. In ons investeerdersplatform lees je een uitgebreide analyse en kun je online investeren.

Ben je nog niet geregistreerd als investeerder? Maak dan een account aan.

Reeds geïnvesteerd

Investering nr.

Bedrag

Datum

Array

Over NLInvesteert

Wij geloven in het belang van bereikbare financiering voor het MKB. We helpen het MKB door een kapitaalmix mogelijk te maken van financiële dienstverleners, lokale overheden en informal investors.

Traditionele bancaire oplossingen worden zo versterkt en aangevuld met gelden van andere partijen. Daarom organiseren wij zakelijke financiering bij ondernemers in de buurt. Ondernemers maken hun dromen waar en een breed spectrum van financiers levert haar bijdrage.

Daarnaast ontvangen private investeerders (equity/achtergestelde leningen) een goed rendement op hun vermogen. Benieuwd naar onze investeringskansen? Bekijk het overzicht hier.

Over deze investeringskans

Risico
Branche
Hotellerie
Doel
Aankoop Hotel Gooiland en...
Ticketgrootte
€ 1.000
Betaling rente
Per maand
Financieringsvorm
Lening
Reeds geïnvesteerd
0

Hulp nodig bij jouw bedrijfsfinanciering?

Wil je weten of je in aanmerking komt voor een bedrijfslening of wil je advies over bedrijfsfinanciering? Doe dan hier je aanvraag. Wij nemen binnen 24 uur contact met je op.

Andere investeringskansen

Wij presenteren een selectie van de door ons georganiseerde financieringen en investeringen aan onze investeerders. Deze selectie wordt gebaseerd op een zorgvuldige weging van risico en rendement. Meedoen kan, afhankelijk van het project, middels een lening of aandelenkapitaal.

Leisure Holding Durbuy B.V. inzake Resort Val de Bois. Tranche II

Ontwikkeling Resort Val de Bois te Durbuy (België). 1e hypotheek, LtV 68%
Meer info Minder info

Bedrag

€ 14.500.000

Rente

10,00%

Looptijd

34 mnd.

Risico

Investeerders

153

Kredietnemer

Leisure Holding Durbuy B.V...

Branche

Recreatie

Doel

Ontwikkeling Resort Val d...

Ticketgrootte

€ 1.000

Betaling rente

Per maand

Reeds geïnvesteerd

0
100% gefund
Eigen inbreng
€ 4.900.000
Investeerder
€ 5.000.000
Totaal
€ 9.900.000

Europa Storage Nedfra B.V. (1Box)

Financiering aankoop en verbouwing self storage locatie in Frankrijk. Eerste hypotheek.
Meer info Minder info

Bedrag

€ 9.900.000

Rente

9,25%

Looptijd

36 mnd.

Risico

Investeerders

487

Kredietnemer

Europa Storage Nedfra B.V....

Branche

Opslag

Doel

Financiering aankoop en v...

Ticketgrootte

€ 1.000

Betaling rente

Per maand

Reeds geïnvesteerd

€9.900.000
100% gefund
ABN AMRO
€ 248.000
Investeerder
€ 800.000
Totaal
€ 1.048.000

Multi Media International B.V. (Vision Products)

Werkkapitaal i.v.m. groei onderneming
Meer info Minder info

Bedrag

€ 1.048.000

Rente

9,75%

Looptijd

10 mnd.

Risico

Investeerders

126

Kredietnemer

Multi Media International ...

Branche

Logistiek/groothandel

Doel

Werkkapitaal i.v.m. groei...

Ticketgrootte

€ 1.000

Betaling rente

Per maand

Reeds geïnvesteerd

€1.048.000
Let op! Investeringen op ons platform vallen niet onder het depositogarantiestelsel.