Met trots kondigen we aan dat Sjan Tielemans (Chief Risk Officer) en Pascal Emens (Chief Operating Officer) zijn toegetreden tot onze directie. Samen met Dirkjan Takke (CEO) en Arjan Bons (CFO) vormen zij een sterk team dat klaarstaat om onze ambitieuze strategie verder vorm te geven. De benoemingen zijn goedgekeurd door de Autoriteit Financiële Markten (AFM).
“In tien jaar tijd zijn we gegroeid van een klein team naar bijna tachtig collega’s. Onze ambitie vraagt om een sterk en hecht directieteam. Met Sjan en Pascal zetten we daarin een belangrijke stap: twee vakmensen en teamplayers met hart voor onze collega’s en relaties. Bijzonder waardevol vind ik dat Ruilof, compagnon van het eerste uur en aftredend directielid, als strategisch adviseur betrokken blijft bij de directie en een aantal key clients.”
Dirkjan Takke
Pascal Emens werkt bijna tien jaar bij NLInvesteert en was daarvoor als bankier werkzaam bij Deutsche Bank en ABN Amro. “Ik kijk ernaar uit om samen NLInvesteert verder uit te bouwen en onze operations blijvend te ontwikkelen en vernieuwen.”
Sjan Tielemans werkt inmiddels bijna drie jaar bij NLInvesteert en was daarvoor Head of Leveraged Finance Benelux bij Deutsche Bank: “Vanuit mijn rol als CRO wil ik ervoor zorgen dat we onze ambitieuze strategie realiseren met een scherp oog voor risico’s en kwaliteit. Zo blijven we een betrouwbare partner voor ondernemers en investeerders.”
Wij combineren verschillende financieringsbronnen.
Persoonlijk contact en korte doorlooptijden.
Wij combineren bankfinanciering, alternatieve financiers en ons platform met >12.000 investeerders.